Maltepe, İstanbul, TÜRKİYE
+90-216-338 39 87

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Kullanıcı somutmedya.com’u ziyaret ederek kullanım koşullarını okuyup anladığını ve kabul ettiğini belirtmiş olur. somutmedya.com ziyaretçi ve kullanıcılarına ihbar etmeden kullanım koşullarını güncelleme hakkını saklı tutmaktadırar. Kullanım koşullarının düzenlenmiş hali için ihtiyaç duyulan bağlantı menü olarak yayın süresince ana sayfada yer almaktadır.

somutmedya.com’un fikir, makale, altyapı genel olarak telif ve öteki her türlü hakları Somut Medya İnternet Eğitimi ve Danışmanlık Dış Tic.Ltd.Şti.’ne aittir. Kullanıcılar, ziyaretçiler ve diğer üçüncü taraf şirket ve uygulamalar somutmedya.com’da yer içeriğe yönelik herhangi bir hak iddia edemez.

Ziyaretçi somutmedya.com’da yer almış makaleleri somutmedya.com’dan yazılı izin alarak ve açıkça kaynak göstererek, içerisinde herhangi bir editleme yapmadan kullanabilir. İçerikten faydalanmak isteyen ziyaretçi ve kullanıcı, internet ve başka dijital mecralardaki kullanımlarda somutmedya.com’a aktif bağlantı paylaşacağını kabul ve taahhüt eder. Kullanıcı somutmedya.com’da yer alan makaleyi internet ortamları dahil olmak üzere baskılı materyaller, DVD, CD, PDF gibi herhangi bir ortamda ticari amaç güdecek biçimde kullanamaz. somutmedya.com yöneticileri ve kullanıcıları tarafından oluşturulmayan, başka mecralardan elde edilen içerik bu hükmün kapsamı dışındadır.

somutmedya.com kullanıcılarına sunmuş olduğu ve kendisi tarafından üretilmeyen içeriklerde nereden alındığını ve kim tarafından yazıldığını referans göstererek kullanmaktadır. somutmedya.com’da paylaşılan ve üçüncü şirket ve şahıslar tarafınca üretilmiş içeriğe dair somutmedya.com’un hiçbir sorumluluk taşımamaktadır. Olası bir içerikte telif hakkı ihlali olması halinde somutmedya.com’a yapılacak taleplerde içerik araştırmalar yapıldıktan sonra en çok 5 iş günü içerisinde yayından kaldırılacaktır.

somutmedya.com yasalara ve genel terbiye kurallarına uygun içerik yayınlamaktadır. Web sitemizde paylaşılan yasalara veya terbiye kurallarına aykırılık olması halinde somutmedya.com’a yapılacak taleplerde içerik en fazla 5 iş günü içerisinde içerik yayından kaldırılacak ve/veya düzenlenecektir. Bunlarla birlikte somutmedya.com’da yayımlanan içerikteki her türlü eksiklik ve hatadan, kullanıcının dolaylı yahut direkt uğrayabileceği her türlü maddi ve manevi zarardan somutmedya.com sorumlu tutulamayacağı gibi hakta talep edilemez.

Kullanıcıları somutmedya.com üzerinde içerik oluşturabilir ve bunları yayınlayabilirler. Kullanıcılar, hazırlayıp yayınladıkları makalelerden şahsen sorumlu tutulmaktadırlar, somutmedya.com bu tarz içeriklerden dolayı sorumlu tutulamaz. somutmedya.com kullanıcılarınca kayıt altına alınacak içerik üzerinde değişiklik yapmak, yayınlamak ya da yayından kaldırmak da dahil olmak üzere her türlü tasarrufta bulunabilir. Kullanıcılar somutmedya.com üzerinde oluşturdukları ve yayınladıkları içerik üzerinde hiç bir hak iddia edemez.

somutmedya.com kullanıcının bilgisayarına virüs, truva atı ve diğer her türlü kötü niyetli programın bulaşmasından kaynaklanacak bir zarardan asla sorumlu tutulamaz.

Kullanıcı somutmedya.com’a ve resmi Google +, Pinterest, Twitter, İnstagram, Facebook, Linkedin, You Tube ve diğer sosyal medya mecralarındaki sayfalarına gönderilmiş olduğu yorum ve paylaştığı içerikten ve diğer her türlü davranışından mesuldür. Kullanıcı bu sayfada hali hazırda bulunan kullanım koşullarına, yasal düzenlemelere ve terbiye kaidelerine uygun davranacağını beyan eder. somutmedya.com uygun görmediği yorum ve diğer her türlü içeriği kullanıcısına haber vermeden yayından kaldırma hakkına sahiptir.

somutmedya.com kişisel olmayan bir takım kullanıcı bilgilerini sisteminde otomatik olarak toplamaktadır. Bu bilgiler sistem ve altyapının geliştirilmesi için istatistiksel veri olarak veri tabanınında saklar ve kullanma hakkına sahiptir. Ziyaretçinin ve kullanıcının haberi olmadan kendisiyle alakalı kişisel data toplanmamaktadır.

somutmedya.com’un eksiksiz ve hatasız çalışması için internet tarayıcınızın çerezleri kabul etmesi gerekmektedir. Herhangi bir platformun bilgisayarınıza çerez kaydı yapıp yapmamasına izin vermek sizin tercihinizdedir.

somutmedya.com sayfalarında öteki sitelere bağlantı verilebilir. Başka bir internet platformuna bağlantı verilmesi bu sitedeki içeriğin onaylandığı ya da bu içerikten sorumlu olunduğu anlamına hiçbir şekilde gelmez.

Kullanıcılar, burada yer verilen hükümlerin mobil platformlar dahil olmak üzere somutmedya.com’un faaliyet gösterdiği ve göstereceği her türlü mecrada geçerli olacağını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Somut Medya İnternet Eğitimi ve Danışmanlık Dış Tic.Ltd.Şti., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.