fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Gizlilik Politikası

somutmedya.com ve bünyesindeki web sitelerinden on line satış yapılmamaktadır.

Satın alma taleplerinizi telefon veya e-posta yoluyla gerçekleştirebilirsiniz.

SMİ, alışveriş yaparken veya üyelik sayfalarında kullanmış olduğunuz kişisel bilgilerinizi (teslimat/fatura adresleri, telefon numaraları, e-posta adresi vb.) başka kurum ve kuruluşlarla kesinlikle paylaşmayacaktır.

Telefon ve e-posta yoluyla sipariş esnasında kolaylık yaşamanız için bir takım bilgiler sizin onayınız doğrultusunda, size ait üyelik hesabınızda saklanmaktadır. Bu bilgiler sadece sipariş takibinizin daha hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamak için kullanılacaktır.

SMİ, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı; bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

SMİ’nın yürürlükteki yasalar uyarınca ve idari, adli ve diğer resmi makamların talebi üzerine bu bilgileri kanunlar çerçevesinde ifşa etme hakkı saklıdır.