fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Tasarım

Web Tasarım / E-Ticaret

 

“ 1 ana sayfa , 25 alt sayfa şu kadar Lira”
Bu ve buna benzer sloganları çok yerden duymuşsunuzdur. Ancak bu tür ilanları detaylı olarak incelediğinizde vaat edilen ve olması gereken arasında kıyaslanamayacak farklar olduğunu göreceksiniz. Firmamızın temel amacı, İnternet Danışmanlığı sorumluluğunu yerine getirerek, önce firmanızın gerçek ihtiyacını belirlemek, sonrasında ise en uygun çözümün uygulanmasını sağlamaktır.
Unutmayınız ! Web sitenizi yaptırırken dünyanın merkezinde firmanız için yeni bir mağaza açmaktasınız. Ve dahası bu mağaza, sanal dünyada son derece hızlı bir şekilde çok sayıda kişi tarafından, üstelik sizin haberiniz olmaksızın ziyaret edilmektedir.
Amacımız ; teknolojideki son yenilikleri kullanarak , firmanızın satışlarını arttıracak, reklam, iletişim gibi maliyetlerinizi düşürerek , karlılığınızın arttırılmasına yardımcı olacak web sitesi oluşturabilmektir. Teknik anlamda güvenilir bir alt yapı oluşturmanın yanı sıra , firmanızın müşteri sadakatini arttırıp, marka imajınızı sağlamlaştıracak görsel bütünlüğün sağlanması için çalışacağımızdan kuşkunuz olmasın.
Modüler teknolojinin avantajlarından yararlanacak ve sitenizi kendiniz kolayca güncelleyebileceksiniz. Gerek duyduğunuz takdirde gerek ana sayfa , gerekse alt sayfalar ilave edebilecek , güncelliğini yitirdiği takdirde iptal edebileceksiniz. Ve tüm bunları yaparken ilave maliyetlere katlanmayacaksınız .
“Ürün Kataloğu” , “Anket Modülü” , “Otomatik Cevaplayıcı” gibi işlerinizi kolaylaştıracak modülleri, “Eleman Arama” , “Ürün Bilgisi Talep Formu” gibi form sayfalarını ihtiyaç duyduğunuz zaman, siteniz alt yapısını değiştirmeden , ilave etme şansına sahip olacaksınız.
Firmanızı, ürünlerinizi, hizmetlerinizi tanıtmak için oluşturduğunuz web siteniz sizin e-ticaret merkeziniz haline gelebilir. Bunun için operatörlerimiz size yardıma hazır. Sitenize ilave edilecek e-ticaret modülü sayesinde satış yapmaya başlayabilirsiniz. Böylece depolama, tahsilat, personel ve benzeri masraflarınız en aza indirebilir ve karlılığınızı arttırabilirsiniz.
Unutmayınız ! Dünyanın yerine konamayan , en değerli sermayesi zamandır. Sitenizi ziyaret eden kişilerde en kısa sürede ihtiyaçlarını bulabilmek isterler. Bu nedenle (Özellikle KOBİ ler için) ziyaretçilerinizin aradıklarını site içerisinde kolayca bulmalarını ve kaybolmamalarını sağlayacağız. Onların vaktini boşa harcayıp, dikkatlerini dağıtacak flash, intro gibi özellikleri gereken yerlerde kullanmaya özen göstereceğiz.
Kısacası , web sitenizi yapmış olduğunuz bir yatırım olarak değerlendirerek, firmanızın harcama kapısı olmaktan çıkarıp , kazanç kapısı haline getireceğiz.

Kurumsal Kimlik / Logo Tasarım

 

Bir markanın, firmanın veya kurumun temsil edildiği görsel malzemelerin tümü, markanın görsel iletişimi için kılavuzudur.
Markanın renk kodlarından tipografisine, logo ve amblem tasarımından dosya, kartvizit, zarf, antetli kağıt gibi tüm basılı malzemelerine kadar uyulması gereken görsel kodları belirler. Yapılacak tüm tasarımlarda, broşürden web sitesine, ilandan ambalaj tasarımına, bu görsel kodlar baz alınır, görsel kılavuzda belirlenen kurallar uygulanır. Markanın, firmanın veya kurumun temsil edildiği tüm görsel mecralarda görsel bütünlük içinde olması sağlanır.
İyi hazırlanmış kurumsal kimlik, sizin imajınızı yükseltirken, dış dünyaya güçlü görünmenizi de sağlayacaktır. İmajın akıllara kazınmasını sağlayacaktır.
Kurumsal Kimliğiniz sayesinde kazandığınız imajınız reklam yatırımlarınızda da çok fazla maliyetlere girmeden etkisini gösterecektir.
Kurumsal kimlik, pazarlamada, bir kurumun görünen yüzüne verilen isimdir.