fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Hizmetlerimiz

Firmaların hukuki, mali müşavirlerinin yanı sıra artık İnternet Danışmanları’na da gereksinim duyduklarından bahsetmiştik.

Büyük ölçekli firmalar, bütçe sıkıntısı çekmediklerinden ajanslar vasıtasıyla medya planlama işlerini yürütmeye çalışmaktadırlar. Yanı sıra bünyelerinde bulundurdukları elemanlar ile bu tür çalışmaları sürdürmektedirler.

Ancak ya küçük firmalar?

Kısıtlı sermayesiyle faaliyetini sürdürmeye çalışan KOBİ’lerin böyle imkanı genellikle bulunmamaktadır. Bu nedenle sadece bir web sitesi yaptırıp, mucize beklemektedirler. Web siteniz, şehrin en işlek yerinde açtığınız bir mağaza gibi bakım ister. Üstelik dijital dünyadaki gelişmeler neticesi çalışmalar farklılaşmakta, farklı uzmanlık alanları oluşmaktadır.

Dünyadaki ekonomik sıkıntıyı da göz önünde bulundurursak özellikle küçük ölçekli firmaların internet gibi uzmanlık isteyen bir işle uğraşması, eleman çalıştırması, yapılan çalışmaları denetlemesi hemen hemen imkansızdır.

Bu nedenle, küçük ölçekli firmalar için bir SEO Market oluşturduk. Firmaların web siteleriyle alakalı her türlü ihtiyaçları için gerek duydukları dönemlerde, bütçelerinin elverdiği kadar hizmet alabilmelerini sağladık.

Firmaların kurumsal kimlik oluşturmalarına ve web sitelerinin tasarlanmasına yardımcı oluyoruz. İnternet dünyasındaki son teknolojiye uygun olarak hazırladığımız SEO uygun web sitelerinin hosting ve süreli bakım anlaşmalarını yapıyoruz.

Firmaların marka bilinirliklerinin sağlanması, satışlarının artırılması için özel günlere ( sevgililer günü, yılbaşı vb.) veya firmanın faaliyet konusuna ( kuyumculuk, tekstil, evlilik sektörü vb.) uygun tanıtım yazıları, basın bültenleri hazırlayıp bünyemizdeki sitelerde veya konusunda otoriter sitelerde yayınlanmasını sağlıyoruz.

Bu sayede firmalar hem marka bilinirliği hem de satış artışı sağlamaktalar. Buna ilave olarak kazandıkları backlink’ler ile kendi web sitelerinin değeri ve arama motorlarında bulunabilirlikleri de artmakta.

Dijital Reklamcılık hakkında gelişmeleri incelemek için kardeş sitemizi  dijitalmedyaplanlama.com  ziyaret edebilirsiniz.

Sizin de web siteniz ile ilgili geliştirmek istediğiniz konular varsa SEO Market‘imizi ziyaret edin.

SANAL dünyadaki problemlerinize, SOMUT çözümler!