fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Dijital Medya Kampanyası

Marka Bilinirliğinizi Sağlayın.

PAKET İÇERİĞİ?

  1. Sitenizin Adı (Domain),

  2. Hosting Hizmeti,

  3. Web Sitesi (Tasarım ve Kurulum),

  4. Sosyal Medya Hesapları (Kurulum ve Yönetim),

  5. Portal Kayıt (Bünyemizdeki Portallardan Birine),

  6. 12 Tanıtım Yazısı Hazırlanması ve Yayınlanması,

  7. 12 Basın Bülteni Yayını,

  8. 6 Ay Banner Yayınlama (Bünyemizdeki Portallarda)

DETAY İÇİN TIKLAYIN!

750
NEDEN ÜYE OLMALISINIZ?
Üyelik için hemen arayın, tüm Dijital Medya Planlamanız tamamlansın.

Özellikle küçük ölçekli firmalar için iyi kullanıldığı takdirde satışlarını artırabilmek, marka bilinirliklerini sağlamak için İnternet son derece iyi bir araçtır. Her şeyde olduğu gibi burada da belli kurallar vardır. Bunlara uyduğunuz takdirde başarılı olabilirsiniz.

İnternet Dünyası’nda yer alabilmek için öncelikle bir web sitesi yaptırmanız gerekir. Bunun için ücretsiz web sitesi programlarını dahi kullanabilirsiniz. Hatta hiç web sitesi yaptırmadan büyük portallara üye olarak, sadece sosyal medya platformlarında yer alarak dahi amacınıza ulaşabilirsiniz. Ancak tavsiyemiz; mutlaka kendinize ait bir web sitesine sahip olmanızdır.

Alana adı (domain) İnternet Dünyası’ndaki adresinizdir. Barındırma (hosting) ise web sitenizde yayınlamak istediğiniz görsel ve metinlere diğer ziyaretçiler tarafından erişimin sağlanabilmesi için bir bilgisayarda korunmasıdır.  Şöyle düşünebilirsiniz: alan adı ; cep telefon numaranız, barındırma ise cep telefonunu kullanabilmek için bir operatörden satın aldığınız kullanım paketidir.

Hazırlamış olduğunuz web sitenize kendi pc, cep telefonu, tabletleri üzerinden ulaşan kişilerdir. Web sitenizin çok sayıda ziyaretçi alabilmesi, ürün sattığınız veya hizmet sunduğunuz konulardaki belli kelimelerde Google’da ön sıralarda bulunması gerekir. Web sitenize kaç ziyaretçi, hangi kaynaklardan, hangi anahtar kelimeler kullanarak, hangi ülke veya şehirden gelmiş, ne kadar sürede hangi sayfaları gezmiş bu bilgilerin tamamını sağlayan hizmet barındırma/hosting hizmetidir. Bu bilgilere erişim sağlayabiliyor musunuz? Web siteniz gün içinde kesintiye uğruyor mu? Bunları takip edebiliyor musunuz? Teknolojik güncellemeleri anında web sitenize uygulayabiliyor musunuz?

Web sitenizin çok kişi tarafından ziyaret edilmesi güzel bir sonuçtur. Ancak ziyaret eden kişilerin web siteniz üzerinde işlem yapması (satın alma işlemi, form doldurma, sipariş verme, reklam alanı tıklama gibi) arzu edilen mükemmel sonuçtur. Bu sebeple hedeflenmiş ziyaretçi, yani sizin ürün/hizmetinizle alakalı ziyaretçi sahibi olmak önemlidir.

Web sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında ön sıralarda yer alması için yapılan işlemlerdir. Bu çalışmalar site içi ve dışı olarak iki ana bölümde incelenebilir. Bu işlemleri yapabilmek için uzman kişilerden yardım almanız gerekir. (SEO= Search Engine Optimization)

Maalesef gerçek budur! Aksi takdirde hazırlamış olduğunuz web sitesi, basılı kartvizitten öteye bir anlam ifade etmeyecek, ancak bu karta sahip olanlar, yani sitenizin adresini bilenler sizi ziyaret edecektir. Halbuki burada ana amaç sizi tanımayan, hedeflenmiş potansiyel müşterilerin sitenizi ziyaret etmelerini sağlamaktır.

Bu çalışmalar kendi içlerinde ustalık gerektiren karmaşık konulardır. Hepsini sizin yapmanız imkansızdır, bu takdirde kendi işinizi yapamazsınız. Nasıl ki bir muhasebeciniz veya mali müşaviriniz var, nasıl ki bir hukuk danışmanınız var aynı şekilde bir de İnternet Danışmanınız olmalı.

Çok doğru. Eğer çok basit bir web sitesi yaptırıp, hiç ilgi göstermezseniz çok az bir HARCAMA‘nız olur. Böylece KAZANÇ‘ta elde edemezsiniz.

Ancak; kaliteli bir web sitesi oluşturduktan sonra YATIRIM  yaparak SEO çalışmaları, sosyal medya çalışmaları, internet reklamcılığı yaparsanız bunu  karşılığında hatırı sayılır bir KAZANC‘a ulaşabilirsiniz.

SEO çalışmaları uzmanlık gerektiren, pahalı ve süre isteyen faaliyetlerdir, bu nedenle ciddi bir sermaye gereklidir.

Anlamanızı da beklemiyoruz zaten 🙂 Biz de sizin işinizden anlamıyoruz. Bu sebeple bu çalışmaları konusunda uzman, deneyimli kişilere vermeniz gerektiğini söylüyoruz.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı 2006 yılından beri faaliyettedir.

KOBİ’lerin bu kadar sermaya ayırmaları doğal olarak beklenemez ancak bu çalışmaları da yapmak, en azından bir yerden başlamak zorundasınız.

İşte bu çalışmaların hepsini bu üyelikle sağlamış olacaksınız.

SINIRLI SÜRE İÇİN GEÇERLİ 

TL. 4.000.- + KDV

GEREKLİ BELGELER

Hazırlamanız gereken bilgiler;

– Ana sayfa tasarımı için görsel ve metin bilgiler,
– Hakkımızda sayfası için firmanız/şahsınızla ilgili görsel ve metin bilgiler,
– Ürün ve/veya hizmetlerinizle alakalı azami 30 görsel ve görsellere ait bilgiler,
– Logonuz ve iletişim bilgileriniz

Bu bilgilerin tamamını e-posta yoluyla göndermeniz yeterlidir.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesindeki bu sitelerden birine ÜYE OLUN…..

Bu sitelerden biri ÜCRETSİZ sizin olsun!

Mücevher, takı ve aksesuar, saat markaları ile mücevher tasarımcıları için ideal.

Düğün organizatörleri, fotoğrafçıları, düğün mekanları ve tüm evlilik sektörü perakendecileri için ideal.

Giyim, teknoloji, spor ve tüm hayat tarzına yönelik markalar için ideal.

DESTEK ALMAYA, TEŞVİK BEKLEMEYE SON!

WEB SİTENİZE DEĞER KAZANDIRIN, GOOGLE’DA ÜST SIRALARDA YER ALIN.

HEDEFLENMİŞ ZİYARETÇİ KAZANIN, MARKA BİLİNİRLİĞİNİZİ ARTTIRIN!

İHRACATÇILAR İÇİN İNGİLİZCE SİTELERİMİZ YANINIZDA.