fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Dijital Medya Kampanyası Paket Detayları

Dijital Medya Kampanyası Paket Detayları

ALAN ADI/DOMAİN ALIMI

Satın alıma müsait .com uzantılı bir adet alan adı sizin için bir yıl süreli olarak satın alınacaktır. Paket üyeliğinizi bir yıl sonra yenilemek istediğinizde, alan adınızda bir yıl süreli olarak yenilenecektir.

Paket üyeliğinizi yıl sonunda yenilemek istemediğiniz takdirde, alan adınızın yenilemesinin de yapılmayacağı tabiidir.

Ancak alan adı mülkiyetinizi devam ettirmek istediğiniz takdirde bu hizmeti o gün belirlenecek ücret mukabili sizin için gerçeklekleştirebiliriz.

Alan adını üzerinize geçirmek istediğinizde, hiç bir sebep belirtmenize gerek kalmaksızın uygün gördüğünüz alan adı sağlayıcıya transferini gerçekleştirebiliriz. Bu işlemle ilgili ilave ücret doğduğu takdirde fatura karşılığı sizden talep ederiz.

Eğer şu anda size ait bir domain mevcutsa, web sitenizi o domain üzerine kurarız. Bizim vereceğimiz bilgileri sizin domain panelinizden güncellemeniz yeterlidir.

BARINDIRMA / HOSTİNG HİZMETİMİZ

Tasarlanacak web sitenizin hosting hizmeti, Somut Medya İnternet tarafından bir yıl süreli olarak sağlanacaktır. Paket üyeliğinizi bir yıl sonra yenilemek istediğinizde, hosting hizmetimiz de bir yıl süreli olarak yenilenecektir.

Hosting hizmetimizin sizin göstereceğiniz başka bir firmada gerçekleştirebilmesi mümkün değildir. Web siteniz Paket Üyeliğiniz süresince sadece firmamız tarafından yayınına devam edebilecektir.

WEB SİTESİ TASARIM VE KURULUM;

Sizin için hazırlayacağımız web sitesi tasarımı aşağıdaki sitelerden beğendiğiniz bir tanesinin aynısı olacaktır.

www.mucevhertasarim.site
www.trendvestil.com
www.dugunveevlilik.com

Tasarımda ilaveler ve değişiklikler ilave ücrete tabidir.

“Ürün ve Hizmetlerimiz” Bölümü için 30 adet görsel gönderebilirsiniz. Bunlar farklı kategorilerde olabilir. Göndereceğiniz evraklar arasında açılmasını arzu ettiğiniz kategori başlıklarını belirtebilirsiniz.

Üyeliğiniz süresince yılda 1 kere 30 adet görseli değiştirme hakkına sahipsiniz. Gönderdiğiniz yeni görsel ve bilgiler operatörlerimiz tarafından ücretsiz olarak güncellenecektir.

Web sitenize üyelik paketi hizmetimiz haricinde makale girişi yapabilmek için, size vereceğimiz kontrol panel bilgilerini kullanabilirsiniz.

Operatörlerimiz tarafından üyelik paketi haricinde metin ve görsel girişi talebiniz, işin boyutuna göre anlık olarak fiyatlanacaktır.

Paket üyeliğinizi bir yıl sonra yenilemek istemediğniz takdirde web siteniz silinecektir. Web sitenizin yedeğini almak ve başka bir yere taşımak istiyorsanız bir yıllık üyelik ücreti + KDV ödemeniz gerekir. Böylece web sitenizi dilediğiniz yerde barındırabilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARI KURULUM VE YÖNETİMİ:

Sizin belirleyeceğiniz azami beş adet Sosyal Medya Hesabını operatörlerimiz sizin için kuracaklardır. Yine üyeliğiniz müddetince, bizim tarafımızdan hazırlanacak tanıtım yazıları operatörlerimiz tarafından hem web sitenize, hem üye olduğunuz portala eklenecek hem de size ait sosyal medya hesaplarında paylaşılacaktır.

Siz dilediğiniz takdirde kendi sosyal medya hesaplarınızda daha fazla paylaşım yapabilirsiniz. Üyelik sona erdiğinde Sosyal Medya Hesapları ücretsiz olarak sizin kontrolünüze devredilecektir.

PORTAL KAYIT

Somut Medya İnternet bünyesinde yer alan portallardan birine 1 yıllık üyelik hakkıdır.

www.mucevhervesaat.com
www.dugunveevlilikhazirliklari.com
www.modaveluksyasam.com

Üyelik haklarınız:

Sayfa üzerinde sıralanma
Firma logosu
Firma web sitesine link var
Firma ünvanı ve iletişim bilgileri
Yetkili kişi
Web site
E-posta
Firma bilgisi
20 ürün resmi
Ana sayfada rastlantısal yayınlama
12 Adet basın bülten/makale yayınlama
Google haritası
Sosyal medya platformlarında paylaşım

12 ADET TANITIM YAZISI HAZIRLANMASI VE YAYINLANMASI

Başta Google olmak üzere tüm arama motorları, web sitelerinin düzenli olarak, uygun içeriklerle güncellenmelerini isterler. Bu şekildeki web sitelerini de değerli hale getirerek aramalarda üst sıralara taşırlar.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı olarak, web sitenizi yayına açmakla kalmıyor yıl içerisinde her ay bir tanıtım yazısı/makale yazdırıp web sitenize ekleyerek güncellenmesini de sağlıyoruz.

Yazıların her biri 300-400 kelime arasında ve özgün olacaktır. Yazılar size ait sosyal medya hesaplarında paylaşılarak backlink kazanmanız sağlanacak ve web sitenizde sonsuza kadar kalacaktır.

Tanıtım yazıları, web sitelerinin Google gözünde değer kazanması açısından önemlidir.

12 ADET BASIN BÜLTEN YAYINI

Yine başta Google olmak üzere tüm arama motorları, sizin web siteniz hakkında başka web sitelerinde paylaşım olup olmadığına dikkat eder ve sıralamaları bunlara göre belirler. Yani sizin web sitenizin alan adının başka bir web sitesinde yayınlanan bir makalede yer alması sizin backlink kazanmanız demektir ve aramalarda daha üst sıralarda bulunmanız anlamına gelir.

Bunu sağlamak adına sizin hazırlayıp yollayacağınız basın bülteni/tanıtım yazılarını, içerik uygunluğu sağlanması kaydıyla bünyemizde yer alan üç portala yayınlayacağız. Böylece değerli web sitelerinden baclink kazanarak, web sitenizin SEO puanını yükselteceksiniz. Yılda 12 adet basın bülteniniz portallarımızda ücretsiz ve kalıcı olarak yayınlanacaktır.

Bu tür bir yazım hizmetini bizim yerine getirmemizi isterseniz ilave ücret karşılığı yazarlarımız gerek duyduğunuz yazıları hazırlayacaklardır.

BANNER YAYINLANMASI

Hazırlayacağınız bir adet banner/reklamın portallarımızdan birinde altı ay boyunca ücretsiz olarak yayınlanması hizmetimizdir.

Tahmin edebileceğiniz gibi sınırlı reklam alanı bulunan portallarımızda arzu ettiğiniz yeri alabilmeniz için en kısa sürede bizimle temas kurarak rezervasyon durumunu öğrenmeniz gerekmektedir.  Reklam alanlarının müsaitliğine göre kayıt işleminiz hemen gerçekleştirilerek size reklam alanı için gerekli ölçü ve teknik bilgiler iletilecektir.

Dilediğiniz takdirde farklı portallarda, farklı sürelerde reklam alanı kullanabilirsiniz.

04/07/2018

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.