fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Değerli Taş ve Mücevher Fuarı ile Medya Sponsorluk antlaşması imzaladık.

jewelleryistanbul.com , Hong Kong’ta ilk defa düzenlenen Hong Kong Değerli Taş ve Mücevher Fuarı ile Medya Sponsorluk antlaşması imzaladı.
Çin ve Asya pazarlarına köprü vaziyetinde olan Hong Kong yeni bir Değerli Taş ve Mücevher Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.
Medya Sponsorluk antlaşması
Somut Medya İnternet , Hong Kong’ta ilk defa düzenlenen Hong Kong Değerli Taş ve Mücevher Fuarı ile Medya Sponsorluk antlaşması imzaladı.
Değerli taş, mücevher ve benzeri mücevher ürünleri alanında Asya ülkelerinin dünya ticareti üzerindeki ağırlığı artmakta. Bu nedenle fuar büyük önem taşımakta.
– Hindistan şu anda dünyanın üç büyük  elmas merkezinden biri.
– Tayland uzun zamandır Asya’da değerli taşlar konusunda önemli tedarik merkezlerinden biri olarak tanınır.
– Endonezya bölgede Güney Denizi incilerinin en büyük tedarikçisi konumundadır.
– Sri Lanka son yıllarda ham taşlar konusunda hızlı büyüyen bir tedarikçi haline gelmiştir.
– Çin, yüksek hızlı ekonomik büyüme ve tüketim gücü ile , birçok uluslararası kuyumculuk şirketinin hedef pazarı haline gelmiştir.
İşte bu nedenlerden ötürü Uluslararası Taş & Mücevherat Festivali lansmanı, bu yeni pazarlara erişim için sektör firmalarına inanılmaz fırsatlar sunmaktadır.
Somut Medya İnternet bünyesindeki portallarımız jewelleryistanbul.com , worldweddingguide.com ve thetrendandstyle.com ile bu fuarın Medya Ortağı olduğumuzu gururla bildiririz.

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.