Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Şifre Unutma Derdine Passwordbox İle Son!

Şifre unutma hemen hepimizin sık sık karşı karşıya kaldığı problemlerin başında gelir.
Girdiğimiz her site için bizden şifre ister. Bu belki normal bir cümle olarak görülebilir ama aslında girilen site sayısı arttıkça şifre sayısı da beraberinde arttığı için bir zaman sonra artık unutulan şifrelerin haddi hesabı yapılamaz hale gelir. Bu gün size PasswordBox’tan bahsedeceğiz. Kullanıcılara zaman kazandırmayı ve güvenli internet deneyimi yaşatmayı amaçlayan PasswordBox, her cihazda, her platformda şifreleri güvenli bir şekilde depolama özelliğine sahip.
Hem iOS hem de Android sürümleri de olan PasswordBox’ın en büyük özelliği daha önceden kaydedilen hesaplara tek tıkla giriş yapılabilmesi. Internet Explorer, Firefox, Chrome ve Safari’ye uyumlu olan PasswordBox’u aktive etmek çok kolay. PasswordBox.com’da hesabınızı yarattıktan sonra seçtiğiniz şifre ile internette rahat ve kolayca dolaşmaya başlayabiliyorsunuz.
Şifre Unutma Derdine Passwordbox İle Son!
PasswordBox, bir şifre yaratıcı ile birlikte geliyor. Bu şifre oluşturucu ile kolay tahmin edilebilir şifreler tarihe karışıyor ve her online hesabınız için güçlü şifreler yaratıyor. Üstelik şifreyi hatırlamanıza gerek yok; PasswordBox sizin için şifreyi otomatik olarak hesabınıza kaydediyor.
Servis toplamda 25 şifreye kadar kayıt altında tutabiliyor ve üyelik ücretsiz. Daha fazla şifre saklamak içinse aylık
1 $ ödeyerek premium üyelik satın almanız gerekiyor.
PasswordBox’ın en ilginç özelliklerinden birisi de güvendiğiniz insanlarla online hesaplarınızı paylaşmanıza da olanak sağlıyor.

Leave a reply