fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

A.B.D.’li Mücevher Markası TRUVAL’de bizi tercih etti.

Mücevher Markası TRUVAL
Mücevher Markası TRUVAL

A.B.D.’li Mücevher Markası TRUVAL ‘de bizi tercih etti.

Amerika Birleşik Devletleri’nin tanınmış mücevher markalarından Truval, tanıtım yazısı yayınlamak için jewelleryistanbul.com’u tercih etti.

Better Business Bureau tarafından A+ notuyla derecelendirilen firma geçmişteki elmas ticareti deneyimlerinde mücevher alıcı ve satıcıları arasında hizmet kalitesinin yetersiz olduğunun farkına varmış. Mücevher satıcıları genel olarak kendi ceplerini şişirmeye çalışırken, müşteri haklarını yeterince gözetmemişler. Bu nedenle müşteri ilişkilerinde ve satın almalarında TruVal dürüst, etik ve daha şeffaf bir yaklaşım sunarak aldığı A+ notunu gerçekten hak etmiştir.

Mücevher Markası TRUVAL
ABD’li Mücevher Markası TRUVAL

Satıcılara, gerçekten onlar için son derece önemli ve değerli mücevehlerinin satın alımında çoklu satış seçenekleri ve ihtiyaç duydukları ayrıntıları sağlarken, gerçek uzmanlık, değer, güler yüzlü personel ve gizlilik sağlamaktalar.

Müşterilerine ise yüksek kaliteli elmas ve pırlanta takıları gerçekten uygun fiyatlarla sunabilmekteler. eBay mağazalarının çok yüksek puanlara ship olmaları tesadüf olmasa gerek.

2014 Yılından beri faaliyette olan firma, özel tasarım mücevherler, güzel saatler ve değerli metaller konusunda uzman kişilerle gelişim göstermiştir.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesinde yer alan ve yıllardır takı, mücevher ve saat markalarının tanıtımı konusunda faaliyet gösteren jewelleryistanbul.com , Mücevher ve Saat Markalarının tercihi olmaya devam ediyor.

Firmanın “4 Temel Mücevher Pazarlama Fikri” konulu tanıtım yazısını aşağıda yer alan bağlantıdan okuyabilirsiniz;

Jewelry Marketing Guide: 4 Essential Jewelry Marketing Ideas

 

Siz de İngilizce tanıtım yazısı yayınlamak için sitemizi ziyaret edin:
Guest Post Outreach

 

Related Posts

Leave a reply