fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Banter, tanıtım yazılarının yayını için Somut Medya İnternet’i tercih etti.

Banter, tanıtım yazılarının yayını için Somut Medya İnternet'i tercih etti.
Banter, tanıtım yazılarının yayını için Somut Medya İnternet’i tercih etti.

İngiltere’nin ünlü Etkinlik Organizasyon web sitesi Banter, tanıtım yazılarının yayını için Somut Medya İnternet Reklamcılığı Yayın Ağı’nı tercih etti.

Dublin’den Dubai’ye kadar geniş bir alanda etkinlik organizasyonu faaliyetleriyle uğraşan firma, özellikle erkeklerin ve kadınların bekarlığa veda partileri ile faaliyet göstermekte. Bunun yanı sıra gruplara özel hafta sonları etkinlikleri düzenlemekte. Organizasyon firmaları arasında oldukça önemli bir yere sahip firma aynı zamanda kurumlara yönelik olarak hafta sonu etkinlikleri de düzenlemekte.

thetrendandstyle.com web sitemizde yayınlanan tanıtım yazısının konusu Londra’daki ünlü pub’lar ile alakalı. Bekarlığa veda edecek damat adayları için harika bir Londra pub rehberi için aşağıdaki bağlantıyı tık’layın!

5 Hints for pub crawlers in London

Dünyaca tanınmış düğün ve evlilik hazırlıkları web sitemiz weddingtrendsetter.com ‘da yayınlanan tanıtım yazısı ise damat adaylarının düğün öncesi Londra’da yapabilecekleri bekarlığa veda faaliyetleri hakkında. Aşağıdaki bağlantıda tanıtım yazısına ulaşabilirsiniz.

5 Stag Do Activities You Can Do in London

Etkinlik organizasyon firmasının son tanıtım yazısı ise yine damat adaylarının Londra’da bekarlığa veda partisi için yapabilecekleri faaliyetlere örnekler veren bir içeriğe sahip. Bu makale ise yine düğün ve evlilik hazırlıkları konusunda tüm dünyadan ziyaretçi alan worldweddingguide.com web sitemizde yayınlandı. Aşağıdaki linkten yazının tamamına ulaşabilirsiniz.

Planning the perfect stag party

Tanıtım yazıları yayınlandıktan sonra, yayınlandıkları web sitelerine ait sosyal medya hesaplarında paylaşımları yapılmıştır.

Siz de İngilizce tanıtım yazısı yayınlamak için sitemizi ziyaret edin:
Guest Post Outreach

 

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için oturum açmalısınız.