fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Yeni Tanıtım Yazısı Müşterimiz Avustralya’dan…

Yeni Tanıtım Yazısı Müşterimiz Avustralya’dan…

Yaptığımız çalışmalar gösteriyor ki, Avustralya SEO’ya (Arama Motoru Optimizasyonu) gerçekten önem verilmekte. Son dönemlerde özellikle Avustralya’dan aldığımız tanıtım yazısı ve basın bülteni siparişleri bunu teyit eder nitelikte.

 

Avustralya’dan son müşterimiz düğün fotoğrafçısı ve video çekimi firması Perfect Moment Photography and Video.

Kamera deklanşörüne her basışta sadece olayları değil, aynı zamanda düğünü özel kılan duyguları ve ruhları yakaladığına inanan bir firma. Düğün ve nişan fotoğrafçılığı konusunda uzmanlaşmış firmanın görüntü ve sanat yönetmeni Jeffrey Wang ile gerçekten keyifli bir çalışma gerçekleştirdik.

İlk tanıtım yazımız thetrendandstyle.com web sitemizde yayınlandı ve konusu “Rüya gibi bir düğün için beş ülke önerisi” yazıyı buradan okuyabilirsiniz.

 

İkinci tanıtım yazısı ise dünyaca tanınmış evlilik rehberi worldweddingguide.com’da yayınlandı ve konusu düğün organizasyonu ile ilgili olup, düğünde yapılması ve yapılmaması gerekenler hakkında. Düğünde hediye verilmesi ve diğer kurallarla ilgili bu yazıyı aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

 

Son tanıtım yazısı için yine uluslararası bilinirliği çok yüksek olan weddingtrendsetter.com sitemiz uygun görüldü. Buradaki makale ise düğünde gelinlerin en büyük yardımcısı olan nedimelerle ilgili. Gerçekten ilgi çekici olan bu makalenin düğün hazırlığı içinde olan gelin adayları için yararlı olacağına inanıyoruz. Yayınlanan içeriği aşağıda yer alan bağlantıdan okuyabilirsiniz.

Başarılı bir düğün fotoğrafçısı firması olan Perfect Moment Photography and Video’nun çalışmalarını yukarıda tanıtım yazılarının yer aldığı bağlantılardan izleyebilirsiniz. Firmanın aynı zamanda düğün video çekimi yaptığını da eklememiz gerekir.

Dünyanın tanınmış düğün fotoğrafçıları Somut Medya İnternet Reklamcılığı Yayın Ağı‘nı tercih ediyorlar. Ya siz?

Başta ihracat yapan markalar olmak üzere, siz de ürün ve hizmetlerinizi tüm dünyaya tanıtmak istiyorsanız hemen bizi arayınız.

Tanıtım yazıları yayınlandıktan sonra, yayınlandıkları web sitelerine ait sosyal medya hesaplarında ücretsiz olarak paylaşımları yapılmıştır.

Siz de İngilizce tanıtım yazısı yayınlamak için sitemizi ziyaret edin:
Guest Post Outreach

 

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.