fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Düğün Rotası olarak Türkiye.

düğün rotası türkiye

Son zamanlarda dünyanın tercih edilen Düğün Rotası(Destination Wedding) haline gelen ülkemiz aynı zamanda balayı rotası (honeymoon destination) olarak da tercih ediliyor.

Hindistan’daki düğünler sadece etkinlik düzenlemekle ilgili değildir. Büyük kutlamaların ve yaşam için hatıraların yaratılma zamanıdır. İki dünyanın bir araya geldiği ve yeni bir yolculuğa başladığı bir fırsat. Vizyonumuz bu yolculukların başlangıcını herkes için değerli bir an yapmaktır.

Bu sözler Hindistan’ın tanınmış düğün organizasyon firmalarından FNP Gardens kurucusu ve yöneticisi Vikas Gutgutia’ya ait.

Bu sefer yeni müşterimiz, Hindistan’ın tanınmış düğün organizasyon firmalarından FNP Gardens.

Dünyanın tüm ülkelerinden aldığı ziyaretçiler sayesinde tanıtım yazısı yayınlatan firmalara büyük katkılar sağlayan Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesinde yer alan web siteleri FNP Gardens tarafından da tercih edildi.

Firma, Hindistan’ın büyük şehirlerinde faaliyet gösteren düğün organizatörleri ile sözleşme imzalarken nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlatan bir tanıtım yazısını dünyaca tanınmış bir düğün hazırlıkları rehberi olan worldweddingguide.com web sitemizde yayınlamayı uygun gördü.

“Indian Wedding Vendor Contracts in Metro Cities and Why You Need to Pay Attention” başlıklı makaleyi aşağıda bağlantıdan okuyabilirsiniz.

‘Düğün hazırlıkları yapan Hintli gelin ve damat adayları için, düğün alış verişi ip uçları veren makalesi ise moda ve yaşam tarzı konusunda tüm dünyadan ziyaretçilerin ilgiyle takip ettikleri thetrendandstyle.com sitemizde yayınlandı.

“Indian Wedding Shopping Tips You Can’t Leave Home Without” başlıklı makaleyi bu bağlantı ‘dan inceleyebilirsiniz.

Bir Hint Düğünü klasiği olan ve düğün davetlilerinin tüm yeteneklerini ortaya koydukları bir adet olan Sangeet ve yapılan danslarla ilgili tanıtım yazısı gerçekten ilgi çekici. “Planning Your Sangeet Dance Performances” başlıklı bu makaleyi buradaki bağlantı ‘dan okuyabilirsiniz.

FNP Gardens, Somut Medya İnternet Reklamcılığı web sitelerinde yayınladığı bu tanıtım yazıları sayesinde bir tarafta kurumsal firma web sitesine yeni ziyaretçiler çekerken, aynı zamanda çeşitli arama motorları ve web sitesi performans ölçüm sitelerinde de değerliliğini artırmakta.

Düğün organizasyon firmaları, düğün mekanları, düğün fotoğrafçıları ve düğün sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalar… Siz ne bekliyorsunuz?

Gerek Türkçe, gerekse İngilizce olarak yayın yapan düğün hazırlıkları web sitelerimizde yer alarak iyi bir yatırım yapın. Marka bilinirliği sağlayarak yeni müşteriler kazanın, kazancınızı arttırın.

Tanıtım yazısı ve basın bülteni paketlerimiz için SEO Market sizin için hazırlandı.

Eğer hala bir web siteniz yoksa veya yeni bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız, düğün ve evlilik sektöründe yer alan markalar için hazırladığımız inanılmaz Dijital Medya Planlama paketimize bir göz atın.

[/vc_row]

Related Posts

Leave a reply