fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Ünlü gelinlik markası da bizi seçti!

Ünlü gelinlik markası da bizi seçti!

Ünlü gelinlik markası da bizi seçti!

Ünlü gelinlik markası JJ’s House, tanıtım yazısı yayınlamak için Somut Medya İnternet Reklamcılığı web sitelerini tercih etti.

2007 Yılından beri faaliyette bulunan dünyanın tanınmış gelinlik markalarından JJ’s House ürün yelpazesi içerisinde gelinlikler, gece kıyaferleri, düğün elbiseleri, gelin ayakkabıları, haute couture elbiseler ve düğün hazırlıkları için gelin adaylarının ihtiyaç duyabileceği hemen her şey bulunmakta.

Firmanın tanıtım yazısı yayınlamak için tercih ettiği ilk web sitemiz, weddingtrendsetter.com oldu.

2019 Yılı nedimeler için elbise modası hakkında hazırladıkları yazıyı İngilizce olarak okumak için aşağıda yer alan bağlantıyı tık’layabilirsiniz.

5 Adorable Flower Girl Dress Ideas for your Wedding this 2019

Nedime elbiselerine yapılabilecek ilaveler, aksesuarlar hakkında hazırladıkları diğer tanıtım yazısı ise, yine İngilizce yayın yapan worldweddingguide.com web sitemizde yer aldı.

Ünlü gelinlik markası da bizi seçti!
Ünlü gelinlik markası JJ’s House

5 Trendy Ways to add accents into your Flower Girls’ Dress

başlığına tık’layarak yazıyı okuyabilirsiniz.

Başta ihracat yapan markalar olmak üzere, siz de ürün ve hizmetlerinizi tüm dünyaya tanıtmak istiyorsanız hemen bizi arayınız.

Tanıtım yazıları yayınlandıktan sonra, yayınlandıkları web sitelerine ait sosyal medya hesaplarında ücretsiz olarak paylaşımları yapılmıştır.

Siz de İngilizce tanıtım yazısı yayınlamak için sitemizi ziyaret edin:
Guest Post Outreach

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.