fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Dijital pazarlama sınır tanımıyor!

Dijital pazarlama sınır tanımıyor
Dijital pazarlama sınır tanımıyor!

Dijital pazarlama sınır tanımıyor!

Klasik reklam kanallarının kullanımı gittikçe azalıyor. Örneğin vazgeçilmez olduğu varsayılan gazeteler birer birer kapanmakta, kalanlar da yaşamlarını sürdürmek için gerçekten zorlanmaktalar. Radyo derseniz, şahit olduğum kadarıyla arabalarda kullanım alanı bulabilmekte. TV, şimdilik yerini korumaya çalışsa da Dijital Reklamcılık İnternet kullanımının artması, akıllı telefonların gelişmesiyle zirvedeki yerini korumakta.

Ürün ve hizmetlerinin tanıtımını yapmak isteyen markalar, İnternet’i kullanarak dünyanın en ücra köşelerine ulaşmakta sıkıntı çekmiyorlar.

İnternet üzerinde satış yapan firmalar, hem marka bilinirliği yaratıyor, hem de satışlarının artmasını sağlıyorlar. Üstelik oldukça büyük bir efor gerektirmeden ve uygun fiyatlarla. İnternet reklamları, diğer reklam kanallarının aksine daha ölçülebilir ve firma tarafından kontrol altında tutulabilir. Bu nedenle firmalar hedeflenmiş müşterilerine ulaşarak, reklam ve tanıtım harcamalarını optimal şekilde kullanabilmekteler.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı olarak, dijital pazarlama alanında gerek Türkçe gerekse İngilizce web sitelerimiz ile markaların marka bilinirliğini artırma çalışmalarına katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

Geçtiğimiz ay içerisinde yine yurt dışından çeşitli müşterilerimize hizmet vermenin sevincini yaşadık.

trusted jewellers

Bunlardan biri Hindistan’ın oldukça eski mücevher markalarından Bharatji Jewelry.

Reklam ağımızda bulunan thetrendandstyle.com ve weddingtrendsetter.com sitelerimiz aracılığıyla hem markalarının hem de Hint Kültürü’nün tanıtımını başarıyla gerçekleştirdiler.

Marka tanıtımı için dijital ajans olarak bizi tercih ettikleri için, marka yöneticilerine teşekkür ederiz.

Bir Avustralya firması, reklam ağımızdaki düğün hazırlıkları konusunda İngilizce yayın yapan sitelerden worldweddingguide.com ile SEO uzmanlığı konusunda bizi tercih etti.

Ülkemizde pek yaygın olmayan Foto Kabin kiralama konusunda faaliyet gösteren Misksa, fotoğraf kabini kiralama konusunda aydınlatıcı bir tanıtım yazısı yayınladı.

Basic Invite Wedding Suites

worldweddingguide.com Web sitemizi dijital pazarlama ajansı olarak kullanan markalar arasında Amerika Birleşik Devletlerinden bir düğün davetiye firması vardı.

Davetiye basımı konusunda oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Basic Invite firması, düğün davetiyesi konusunda tanıtımı için yine bizimle iş birliği yaptı.

Dünyanın hemen tüm ülkelerinden ziyaretçi alan düğün ve evlilik hazırlıkları sitesi worldweddingguide.com’un bir diğer müşterisi İngiltere’den oldu.

Ülkemizin tarihi ve doğal güzellikleri sebebi ile yurt dışından çok sayıda düğün organizasyonu talebi gelmektedir. Düğün organizasyonu firmaları, düğün mekanları… Sizler sayfalarımızda yer almak için ne bekliyorsunuz?

Wedding organization companies in Turkey

Başta bekarlığa veda partileri olmak üzere çeşitli etkinliklerin tecrübeli organizatör firması Engog, yine worldweddingguide.com web sitemizin yüksek SEO değerlerinden faydalanmak için bizi tercih eden firmalar arasındaydı.

Stag Party

Geçtiğimiz yılın son aylarında worldweddingguide.com sitemizde yer alan bir diğer firma da Nolan and Vada.

Surprise Proposal

Yeni Zelanda’daki Auckland şehrinde faaliyet gösteren firma, özel tasarımlara sahip nişan yüzükleri başta olmak üzere enfes mücevher koleksiyonları hazırlamakta.

Avustralyalı karı koca tarafından kurulmuş GS Diamonds’ın üç sitemizde birden tanıtımını gerçekleştirdik.

The Engagement Ring Style

30 Yılı aşkın bir süredir mücevherat sektöründe faaliyette bulunan firma, jewelleryistanbul.com, jewelrytrendsetter.com ve thetrendandstyle.com sitelerimizde tanıtım yazılarını yayınladı.

Aralık ayının sonlarında birlikte çalışma fırsatı bulduğumuz Amerika Birleşik Devletleri, Teksas’tan The Annex düğün mekanı, dört sitemizde birden yer almayı tercih etti.

Firmayı temsil eden SEO uzmanı James ile gerçekten keyifli bir çalışma gerçekleştirdik. Gönderdiği tanıtım yazıları içerik açısından son derece doyurucu ve SEO kurallarına uygun olarak hazırlanmıştı.

Tüm tanıtım yazıları, yayınlanmalarının sonrasında yer aldıkları web sitesinin sahip olduğu sosyal medya hesaplarında da paylaşılmaktadır.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı tüm dünyadan firmaların tanıtımlarını büyük bir güven ve sorumluluk duygusu içinde gerçekleştirmekte. Peki siz dünyaya açılmak için daha ne bekliyorsunuz?

İngilizce tanıtım yazıları yollayın markanız tüm dünyada tanınsın… Yeni ihracat müşterilerine ulaşın…

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.