fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

İngilizce Tanıtım Yazısı Yayınlamanın Yararları

İngilizce Tanıtım Yazısı Yayınlamanın Yararları
İngilizce Tanıtım Yazısı Yayınlamanın Yararları

Nisan ayında yaptığımız bir yayında özellikle ihracat olanakları araştıran firmaların İngilizce tanıtım yazısı yayınlamaları gerektiğinden bahsetmiştik.

Ürün veya servis ihraç eden firmaların yeni pazarlar arayışında olmaları sebebiyle hazırladıkları web sitelerinde İngilizceye de yer vermeleri gerektiğini anlatmıştık. Bilindiği gibi İngilizce dünyanın en yaygın ticari lisanıdır.

Tabiidir ki firmalar, hedef pazarları içerisinde yer alan ülkelerin dilinde web site hazırlamalıdırlar. Fakat yeni pazar arayışında olan firmaların mutlaka İngilizce dilinde yayın yapan web sitesine sahip olmaları gerektiğini düşünmekteyiz.

Firmalar hazırladıkları web sitelerinde İngilizce şirket tanıtım sunumu yapabilirler ve web sitelerinde İngilizce bir ürünü tanıtmak sayısız yarar sağlayacaktır.

Aslına bakarsanız İnternet’i gerektiği şekilde kullandığınız takdirde yaptığınız “harcama“ların aslında bir “yatırım” olduğunu göreceksiniz.

Gereksiz zaman israfı, haberleşme gideri ve eleman masraflarından kurtulabilmeniz veya en azından oldukça düşük bir seviyeye çekebilmeniz mümkün.

Düşünsenize gerek yurt içi, gerekse yurt dışı satış yapmaya çalışan firmalar, müşteri portföylerini, satışlarını arttırmak için her yıl sayısız fuara katılmaktalar. Özellikle ihracatçı firmaların katılmak zorunda oldukları fuarların yurt dışında olduğunu düşünürseniz, yapılan tanıtım harcamalarının boyutlarını tahmin edebilirsiniz.

Dijital pazarlama veya SEO uzmanlığı, bu durumda büyük bir avantaja sahipler.

Özellikle Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) doğal olarak bu kadar büyük bütçelere sahip değildirler. İşte KOBİ’lerin imdadına Dijital Ajanslar yetişmekteler. (Somut Medya İnternet Reklamcılığı https://www.somutmedya.com/kurumsal 2006’dan beri dijital ajans olarak KOBİ’lerin hizmetindedir.)

– İşletme sahiplerinin belirleyecekleri bütçelerle çalıştığımız için reklam ve tanıtım harcamalarınız her zaman kontrol altındadır.

– Yapılacak tanıtım ve reklamlar belli ülke ve hatta bölgeler gözetilerek yapılacağından, hedef müşteri kitlenize ulaşmanız kolaylaşacak, bu da işletme sahiplerine doğal olarak maliyet avantajı sağlayacaktır.

– Dijital pazarlama veya SEO uzmanlığı hizmeti veren bir firmayla anlaşma yaparak çalışacağınızdan, tatmin edici sonuçlara ulaşılamadığı takdirde sözleşme uzatmak zorunda kalmaz ve başka bir ajansla çalışma imkanına sahip olursunuz.

Örneğin biz de Türkiye’de faaliyet göstermekteyiz ve tüm müşterilerimize web sitelerimiz kanalıyla ulaşmaktayız.

Tüm tanıtım yazısı boyunca vurgulamaya çalıştığımız gibi özellikle yurt dışı müşterilerimize.

Son örneğimiz Yeni Zelanda’dan.

Yeni Zelandalı dijital medya ajansı Kiwi Website Design firması iki müşterisinin dijital pazarlama çalışmaları için Somut Medya İnternet Reklamcılığı reklam ağını tercih etti. Dijital Pazarlama çalışmalarımız için ziyaret ediniz>>> https://www.dijitalmedyapazarlama.com/

Düğün hazırlıkları konusunda oldukça yüksek SEO değerlerine sahip olan ve İngilizce yayın yapan iki web sitemiz worldweddingguide.com ve weddingtrendsetter.com yanı sıra mücevher ve saat firmalarının rağbet ettiği jewelleryistanbul.com ajansın tercih ettiği sitelerimiz oldular.

Gelinlik firmaları Alma J Bridal Boutique ve Juli Bridal için hazırlanmış tanıtım yazıları web sitelerimizde yayına alınırken, sosyal medya pazarlama çalışmalarımızdan da faydalanma şansına sahip oldular.

Siz de markanızın yurt dışında tanıtımını yapmak, marka bilinirliğinizi artırmak, yeni ihracat pazarlarına erişmek istiyorsanız tanıtım yazınızın ve/veya basın bülteninizin yayınlanmasını istediğiniz, markanıza uygun web sitelerimize https://www.guestpost-outreach.com/ web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Konusunda deneyimli uzman yazar ekibimizden İngilizce tanıtım yazısı hazırlanması hususunda yardım alabilirsiniz.

İngilizce tanıtım yazısı hazırlanması ve yayınlanması konusunda detay bilgi için burayı tık’layabilirsiniz.

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.