fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

İngilizce tanıtım yazısı yayınlama …

İngilizce tanıtım yazısı yayınlama

Ülkemizin topyekün ihracat seferberliği içerisinde olduğu bu dönemde firmaların dünyada yeni pazarlar arama çalışmaları yoğunluk kazanmaktadır. Bu sebeple bünyelerinde oluşturdukları ihracat departmanları yanı sıra, kurumsal web sitelerine de başta İngilizce olmak üzere yabancı dilde bilgiler koymaktalar. Bu noktada İngilizce tanıtım yazısı yayınlama çalışmaları doğal olarak önem kazanmakta.

Firmaların kurumsal web sitelerine İngilizce içerik (dünyada kabul görmüş ortak dil olduğu için) eklemekle birlikte, ürün ve hizmetlerinin tanıtımlarını İngilizce yapmaya başladıklarını izlemekteyiz.

Ancak sadece web sitesi içerisine İngilizce içerik eklemek yeterli olmamaktadır. Web sitenizin arama motorları tarafından da algılanması ve belli önemli anahtar kelimelerde ön sıralarda bulunabilirliklerinin yüksek olması gerekmektedir. Bu sayede İnternet üzerinde belli bir mal veya hizmeti arayan kişi sizin web sitenize erişebilmektedir.

İngilizce tanıtım yazısı yayınlama ile diğer bir kazancınız da SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) açısından yüksek DA (Domain Authority) ve PA (Page Authority) değerlerine sahip web sitelerinde yayınlanan bu yazılar sebebiyle kendi web sitenizin SEO değerlerinin de yükselmesi olacaktır.

Buna güzel bir örnek olarak Amerika, Michigan’da faaliyet gösteren mücevher firması Petra Gems gösterilebilir.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesinde yer alan tüm İngilizce yayın yapan web sitelerinde İngilizce tanıtım yazısı yayınlama suretiyle, İnternet üzerinde bulunabilirliğini artırmaya gayret etmektedir. Konusu ile alakalı önemli anahtar kelimeleri seçerek hazırlanan makaleler web sitelerimizde geçtiğimiz hafta yayına alınmıştır. Toplam yedi adet İngilizce tanıtım yazısı, anlaşma halinde olduğumuz makale yazarları tarafından kusursuz bir şekilde SEO kurallarına uygun olarak hazırlanmıştır.

İngilizce tanıtım yazısı yayınlama

Guest Blog veya Blogger Outreach Service olarak adlandırılan bu hizmetimiz kapsamında hazırlayıp, yayınladığımız makaleleri sırasıyla aşağıda yer alan konu başlıklarına tık’lamak suretiyle inceleyebilirsiniz.

When buying jewelry you should pay attention to the color of the diamond

For a perfect marriage proposal: Diamond Engagement Rings

For an unforgettable marriage proposal

The most important factors when buying jewelry

Which diamond certificate should we prefer when shopping

Custom design ring as an engagement gift

Learn about diamonds to truly love and care for them

Gust Post Outreach konusunda yayın yapan web sitemizi şurayı tık’layarak inceleyebilirsiniz.

Yayınlanan tüm makalaler, yayınlandıkları web sitesine ait sosyal medya hesaplarında da ücretsiz olarak paylaşılmışlardır.

[/vc_row]

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.