fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Tanıtım yazısı yayınlamak için bizi seçen yeni müşterilerimiz.

Tanıtım yazısı yayınlamak için bizi seçen yeni müşterilerimiz.

Arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmenin, markanızı tanıtabilmenin en yararlı yöntemlerinden biri olan tanıtım yazısı yayınlama hizmetimiz büyük rağbet görmekte.

Geçtiğimiz ay içerisinde düğün ve evlilik hazırlıkları konusunda İngilizce olarak yayın yapan worldweddingguide.com web sitemiz dünyanın çeşitli ülkelerinden yeni müşterilere hizmet vermenin mutluluğunu yaşadı.

Bunlardan takeawaypackaging.co.uk, İngilterede faaliyet göstermekte ve paket servis yapan cafe ve restorantlar için tek kullanımlık gıda ambalajları üretmekte. Kağıt bardaklar, dondurma kutuları, peçeteler, çorba kaseleri, pilav kutuları, yemek çubukları ve daha fazlası firmanın üretim çeşitleri arasında.

Firma için Adam Middleton’un yazarlığını yaptığı “Bilinçli Gelinler İçin Beş Etik Düğün Fikri” konulu tanıtım yazısını aşağıdaki bağlantıdan okuyabilirsiniz.

5 Ethical Wedding Ideas for the Conscious Bride

Tanıtım yazısı yayınlamak için bizi seçen yeni müşterilerimiz.

Sırada yine İngiltere’den bir firmanın basın bülteni var. 140 Yıllık geçmişe sahip bir marka olan Robert Dyas, Temmuz 2012’de eski Dragons Den yatırımcısı Theo Paphitis tarafından satın alınarak faaliyetlerine devam etmekte. Şirket akıllı ev teknolojisi, DIY çözümleri, küçük ve ev aletleri gibi geniş bir yelpazede ev ürünlerini İngiltere’nin güneyinde sayısı 94 e ulaşan mağazalarında ve tabii ki İnternet mağazasında satışa sunmaktadır.

Yeni yılda sağlıklı beslenmeyi özendirmek ve kolaylaştırmak için satışını yaptığı elektrikli küçük mutfak araç gereçlerinin tanıtımını içeren “Tüm Aile İçin Yeni Bir Başlangıç” başlıklı basın bültenini yine İngilizce olarak aşağıda yer alan başlığı tık‘layarak inceleyebilirsiniz.

A Fresh Start for the Whole Family

Tanıtım yazısı yayınlamak için bizi seçen yeni müşterilerimiz.
Son olarak yine bir tanıtım yazısı yayınlama hizmeti verdiğimiz firmayı tanıtmak isteriz.

Singapur’da yerleşik SmileTutor firması, ülkede yaşayan eğitimcileri ve eğitim almak isteyenleri bir araya getiriyor. Firma, eğitim almak isteyen ve eğitim vermek isteyen kişileri en uygun ve başarılı bir şekilde eşleştirmekte.

Seyahat etmekten ve yeni yerler keşfetmekten büyük zevk aldığını açıklayan makale yazarı Sohail’in hazırladığı, “İyi Bir Düğün Organizatörü Olmak” başlıklı tanıtım yazısını yine aşağıdaki bağlantıyı tık‘lamak suretiyle okuyabilirsiniz.

How To Become A Wedding Planner

Tanıtım yazısı yayınlamak için bizi seçen yeni müşterilerimiz.
Gördüğünüz gibi İnternet sayesinde tüm sınırlar kolaylıkla aşılmakta, firmalar markalarını, faaliyet ve hizmetlerini son derece makul fiyatlarla tüm dünyaya tanıtabilmekteler.

Tanıtım yazısı veya basın bülteni yayınlamak suretiyle, kendi alanında otoriter web sitelerinin gücünden faydalanarak kendi web sitelerinin de arama motorları ( başta Google tabii) gözünde değerlerinin artmasına katkıda bulunmaktalar. Böylelikle aramalarda üst sıralara yükselerek daha fazla ziyaretçiye sahip olabilmekteler.

Siz de markanızı gerek Türkiye’de gerekse yurt dışında tanıtmak için Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesindeki web sitelerinde basın bülteni yayınlayın, tanıtım yazısı yayınlayın marka bilinirliğinizi artırın.

Eğer bir web siteniz yoksa aşağıdaki bağlantıyı tık’layın. Tek bir ödeme yaparak hem bir web sitesi sahibi olun, hem de tüm Dijital Medya Pazarlama hizmetlerinden faydalanın.

Büyük bir rekabetin sürdüğü yarışta GERİ KALMAYIN!

Tanıtım yazısı yayınlamak için bizi seçen yeni müşterilerimiz.

 

KOBİ’lerin Dijital Medya Ajansı!

Related Posts

3 comments

Kaliteli yazılmış bir özgün makale ve içeriğe uygun 1 siteye eklenmesi yüzlerce alınan asılsız backlinkten daha hayırlı ve yararlı olmaktadır. Bu yüzdendir ki profesyonel makale yazımı ile kaliteli sitelerde tanıtım yayınlamak en mantıklı yoldur.

Merhaba mevcut sitemizin tanitimini yapmak icin yayinlandigi yerler ingiltere , Almanya , ve Rusyada yayin yapan turizm icerikli google degerleri iyi seviyede olan sitemizin tanitim yazilarini yapabileceğimiz sitelere sahipmisiniz ?

Merhaba Murat Bey,

E-posta adresinize gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

İyi günler dileriz

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.