fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Düğün DJ veya Düğün Orkestrası?

Düğün Orkestrası
Düğün DJ veya Düğün Orkestrası?

Düğün hazırlıkları yaparken hazırlanan evlilik listesinde unutulmaması gereken hayati konulardan biri de düğün müziğidir.

Düğün töreninde bir düğün DJ mi yoksa bir düğün orkestrası mı daha iyi olacaktır? Buna karar vermek gerçekten zor bir olay olabilir.

Gelin ve damadın düşüncelerinden daha fazla ailelerin ve düğün davetlilerinin zevkleri ön planda olacaktır.

Evlilik sektöründe gerçekten sayılamayacak sayıda kategori bulunmakta.

Gelinlik imalatçıları, gelin ayakkabıcıları, smokin üreticileri, gelin makyaj uzmanları, makyaj malzemesi üreticileri, düğün organizatörleri, düğün mekanları, balayı seyahat firmaları ve daha niceleri…

Doğaldır ki tüm bu firmalar hizmet ve ürünlerinin tanıtımı için yoğun çaba sarfetmekteler. TV, gazete, el ilanı, radyo reklamları yanı sıra doğal olarak en yaygın ve en uygun fiyatlamasıyla İnternet en çok kullanılan kanal olmakta.

Firmalar uygun gördükleri dijital pazarlama ajansı veya SEO uzmanı ile anlaşma yaparak, kendileri için en uygun bütçe ile İnternet üzerinden dünyanın en ücra köşesine bile ulaşabilme şansına sahipler. Artık firma sahiplerinin faaliyet veya hizmetlerini dijital pazarlama uzmanına iyi bir şekilde anlatarak, bütçelerinin en uygun şekilde yönetilmesini ve hedeflenmiş müşteri kitlesine dijital medya kanalıyla ulaşmaları mümkün.

Amerika Birleşik Devletlerinden Spinners Entertainment firması tam bu konuya örnek bir firma.

İnternet Dünyası’nın sınır tanımazlığını etkin bir şekilde kullanan firmanın kurucusu Jay Della Valle 20 yıllık bir müzik geçmişine sahip.

Amerika Birleşik Devletleri, New Jersey’de bulunmalarına rağmen ülkenin çeşitli eyaletlerinde grubu Owls & Lions ile çeşitli etkinliklerin müzik organizasyonuyla uğraşmaktalar.

Kurumsal firmaların etkinliklerinde de aktif bir şekilde hizmet veren Velle, özellikle düğün törenlerinde düğün DJ ve düğün orkestrasıyla tanınırlığını sürdürmekte.

Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesinde yer alan ve İngilizce yayın yapan sitelerimiz küçük ve orta ölçekli firmalar için inanılmaz fırsatlar sunmaktalar. Üstelik gerçekten son derece uygun fiyatlarla.

Verdiğimiz bu hizmet yelpazesi ile belki de bir dijital pazarlama ajansına bile gereksinim duymayacaksınız.

Spinners Entertainment firması ingilizce yayın yapan düğün hazırlıkları web sitelerimiz worldweddingguide.com ve weddingtrendsetter.com ‘u tercih etmiş ve tanıtım yazısı yayınlamak suretiyle kendi web sitesinin arama motorlarında değerliliğini artırarak, bulunabilirlik ihtimalini arttırmıştır.

Siz de gerek ülkemize gerekse dünyaya yönelik olarak basın bülteni veya tanıtım yazısı yayınlamak için bizi tercih etmelisiniz.

Basın bülteni ve tanıtım yazısı yayını haricinde, banner reklamcılığı ve dizinlerimize üye olmak suretiyle marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz.

[/vc_row]

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.