fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

Dijital Pazarlama Uzmanı İseniz Mutlaka Okuyun!

Dijital Pazarlama Uzmanı
Dijital Pazarlama Uzmanı

Dijital Pazarlama Uzmanı olarak çalışıyorsanız, Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesindeki sitelerden biri mutlaka işinize yarayacaktır. İnternet Dünyasındaki bilinirliğini artırmak için uğraştığınız Marka’nın basın bültenlerini, tanıtım yazılarını yayınlayabileceğiniz web sitelerinden biri mutlaka sizin için.

Üstelik bu hizmetler Türkçe ile sınırlı değil. İngilizce içeriğe sahip Markalar için beş adet İngilizce olarak yayınlanan sitede Markanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Günümüzde ihracatın ne kadar önemli olduğunu anlatmamıza gerek olmadığını düşünüyorum. Artık dijital medya planlama programınızı yaparken İngilizce içerikler oluşturmanızın vakti geldide geçiyor…

Bünyemizde yer alan sitelerimizi kullanan uluslararası dijital pazarlama uzmanları yanılmış olamazlar.

Daha evvelden tanıtım yazılarını ve basın bültenlerini Somut Medya İnternet Reklamcılığı bünyesindeki sitelerde paylaşmış olan yurt dışı markaları sizlerle paylaşmıştık. Bu kere iş birliği yaptımız firma Belfast/İrlanda dan.

Dijital Medya Pazarlama çalışmalarında bizi tercih eden mybaggage, 2009 yılında bir mühendislik öğrencisinin seyahatleri sırasında karşılaştığı bagaj problemleri ve ücretlerin yüksekliğine bir çözüm araması neticesi ortaya çıkmış. Yöresel olarak başlayan girişim, şu anda uluslararası 40.000’e ulaşan rotaya son derece basit ve ekonomik fiyatlarla bagaj taşıması sağlayabilmekte.

Dünyanın önemli Marka’ları hizmetlerimizden yararlanıyor. Peki ya siz?

[/vc_row]

Related Posts

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.