fbpx
Bodrum, Muğla, TÜRKİYE
+90-544-338 39 87

İngiliz düğün fotoğrafçısı bizi tercih etti

İngiliz düğün fotoğrafçısı bizi tercih etti

İnternet’in sağladığı kolaylıklar, işletmelerin ürün ve hizmetlerini dünyanın her yanına tanıtmalarını sağlıyor. Bunun yanı sıra İnternet Dünyası’nda tanınır olmak için güçlü, otoriter sitelerden alınacak tanıtım yazıları ile başarı sağlanıyor. Özellikle evlilik sektöründe yer alan firmalar büyük bir rekabet içerisindeler. Düğün rotası olarak ülkemizin tercih ediliyor olması konuyu daha nazik bir hale getiriyor. Konu, düğün fotoğrafçısı için de pek farklı değil.

Hangi sektörden olursanız olun İnternet’in gücünden yararlanmak zorundasınız. Konu yalnız ürün ve hizmet satmakla alakalı değil. Arama motoru optimizasyonu (SEO) yaparak, İnternet üzerinden yapılacak aramalarda üst sıralara tırmanmak olası. Bu sebeple SEO Uzmanı olarak çalışan kişiler konusunda güçlü ve otoriter sitelerden bağlantı (backlink) alarak, o sitelerin gücünden yararlanmak isterler. Dijital pazarlama faaliyetlerini de bu temel üzerine oturturlar.

İngilterede faaliyet gösteren Wure Fotoğraf Stüdyosu, dijital planlama faaliyetleri için Somut Medya İnternet Reklamcılığı Yayın Ağı’nı tercih etti.

What Is the Best Aperture for Wedding Photography? (What Is the Best Aperture for Wedding Photography?), Gelinin Annesi Düğün Fotoğrafları İçin Nasıl Poz Vermeli? (How Should Mother of the Bride Pose for Wedding Photos?) ve Düğün Fotoğrafçımdan En İyi Şekilde Nasıl Yararlanabilirim? (How Can I Make the Most of out of My Wedding Photographer?) konu başlıklarıyla üç tanıtım yazısını bünyemizde yer alan sitelerde yayınlayan firma, aynı zamanda bu tanıtım yazılarının yine yayın ağımıza ait sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımlarıyla sitesine güç kattı.

Yaşadığımız ekonomik sıkıntılardan kurtulmak için daha fazla ihracat yapmamız gerektiği ortadadır. Bunun için de yurt dışından yeni firmalar bulmamız gereklidir. Bu da markanızı yurt dışında daha fazla tanıtmak demektir. Ve bunun en hızlı, en kolay ve en hesaplı yolu İnternet’tir.

Siz de markanızın tüm Dünya tarafından bulunabilir olmasını arzu ediyorsanız bizi hemen arayın.

[/vc_row]
22/07/2019

Leave a reply

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.